| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Levensduur | 50000 uur |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Certificering | RoHS |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥682.70-6,896.54 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index | 80 |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Levensduur | 50000 uur |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Certificering | RoHS |