| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | - Ja. - Ja. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥6,200.05-6,896.54 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Vorm | Rond |
| Productnaam | hanglampjes |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Vervaardiging | Keuken, restaurant, eetkamer, gang |
| Functie | Verlichting van de kamer |
| Verpakking | Schuim + karton + houten frame |
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | - Ja. - Ja. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥6,200.05-6,896.54 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Vorm | Rond |
| Productnaam | hanglampjes |
| Hoofdmateriaal | Messing + glas |
| Vervaardiging | Keuken, restaurant, eetkamer, gang |
| Functie | Verlichting van de kamer |
| Verpakking | Schuim + karton + houten frame |