| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | DEP-T210 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,848.29-2,062.09 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 80-240V |
| Gewicht van het product | 35 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Modelnummer | DEP-T210 |
| Merknaam | Yihaowo |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Home Office, woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Goud, zwart |
| Kleurweergave-index (Ra) | 95 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 100 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits, lichttekening en -ontwerp, projectontwerp van verlichting, projectinstallatie |
| Vermogenmerk | Huisgemaakt |
| Productdimensie | Dia 60/80/100*20 cm |
| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | DEP-T210 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,848.29-2,062.09 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 80-240V |
| Gewicht van het product | 35 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Modelnummer | DEP-T210 |
| Merknaam | Yihaowo |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Home Office, woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Goud, zwart |
| Kleurweergave-index (Ra) | 95 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 100 lm |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits, lichttekening en -ontwerp, projectontwerp van verlichting, projectinstallatie |
| Vermogenmerk | Huisgemaakt |
| Productdimensie | Dia 60/80/100*20 cm |