| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-13922 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,379.26 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | IJzer met gouden afwerking |
| Garantie | 3 jaar uitgebreid |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's met een hoog rendement |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Premium Crystal |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | YM-13922 |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassingsopties | Ja (DIY beschikbaar) |
| Lichtstroom | 95 lm/W |
| Levensduur | 50000 uur |
| Installatie | Geplaatst |
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-13922 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,379.26 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | IJzer met gouden afwerking |
| Garantie | 3 jaar uitgebreid |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's met een hoog rendement |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Premium Crystal |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | YM-13922 |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassingsopties | Ja (DIY beschikbaar) |
| Lichtstroom | 95 lm/W |
| Levensduur | 50000 uur |
| Installatie | Geplaatst |