| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | Yihaowo-00562 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥10,069.04-10,344.90 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-240V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 35 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Straalhoek | 270° |
| Lichaamskleur | Goud, wit |
| De basis van de bol | E14 |
| Kleurweergave-index | 90 Ra |
| Levensduur | 50000 uur |
| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | Yihaowo-00562 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥10,069.04-10,344.90 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-240V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 35 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Straalhoek | 270° |
| Lichaamskleur | Goud, wit |
| De basis van de bol | E14 |
| Kleurweergave-index | 90 Ra |
| Levensduur | 50000 uur |