| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YM008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥686.01-895.05 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Vervaardiging uit ijzer |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 60,6 kg |
| Straalhoek | 180° |
| Lichaamskleur | Goud |
| Lamp Lichtstroom | 80 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YM008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥686.01-895.05 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Vervaardiging uit ijzer |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 60,6 kg |
| Straalhoek | 180° |
| Lichaamskleur | Goud |
| Lamp Lichtstroom | 80 lm |
| Levensduur | 30000 uur |