| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $286-299 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Belangrijkste kenmerk | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Op de vloer gemonteerd |
| Vorm | Oval, rond |
| Modelnummer | 1830 |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| Productdimensie | 10 dagen x 60 uur |
| Verpakkingsdimensie | 120 x 50 x 60 cm |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $286-299 |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Belangrijkste kenmerk | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Op de vloer gemonteerd |
| Vorm | Oval, rond |
| Modelnummer | 1830 |
| Lichaamskleur | Zwart, goud, ander |
| Productdimensie | 10 dagen x 60 uur |
| Verpakkingsdimensie | 120 x 50 x 60 cm |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 60 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |