| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YH-7221438 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299-499 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | LED's |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Plaats van oorsprong | China |
| Toepassing | Woonruimte |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Dome |
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming die gespecialiseerd is in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons team bestaat uit ervaren software- en hardware-ingenieurs, productontwikkelaars en een uitstekend marketingteam.We hebben uitgebreide buitenlandse dienstverleningsnetwerken opgezet met logistieke opslagcentra en after-sales servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.
| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YH-7221438 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299-499 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichtbron | LED's |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Plaats van oorsprong | China |
| Toepassing | Woonruimte |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Dome |
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming die gespecialiseerd is in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons team bestaat uit ervaren software- en hardware-ingenieurs, productontwikkelaars en een uitstekend marketingteam.We hebben uitgebreide buitenlandse dienstverleningsnetwerken opgezet met logistieke opslagcentra en after-sales servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.