| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-1146-1T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299-399 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | AC 85-265V |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Lichtefficiëntie | 85 lm/w |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Productdimensie | 100 × 75 × 85 cm |
| Gewicht van het product | 17 kg |
| Certificering | CE, UL |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-1146-1T |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $299-399 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | AC 85-265V |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Lichtefficiëntie | 85 lm/w |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Productdimensie | 100 × 75 × 85 cm |
| Gewicht van het product | 17 kg |
| Certificering | CE, UL |
| Garantie | 3 jaar |