| Merknaam: | yihaowo |
| Modelnummer: | yihaowo-465 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-256 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Schaduwmateriaal | Linnen |
| Schaduwvorm | Drum |
| Garantie | 2 jaar |
| Stroomvoorziening | Airconditioning |
| Lichtbron | LED's |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| De basis van de bol | E14, E27 |
| Merknaam: | yihaowo |
| Modelnummer: | yihaowo-465 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-256 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Schaduwmateriaal | Linnen |
| Schaduwvorm | Drum |
| Garantie | 2 jaar |
| Stroomvoorziening | Airconditioning |
| Lichtbron | LED's |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| De basis van de bol | E14, E27 |