| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-169.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-11151207 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Werktijd | 30000 uur |
| Lichte kleur | Warm wit licht |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben een sterke technische capaciteit met ervaren software- en hardware-ingenieurs en productontwikkelaars.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en naverkoopsteun voor bedrijven die zich bezighouden met groothandel, detailhandel en de ontwikkeling van nieuwe producten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-11151207 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-169.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Metalen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-11151207 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Werktijd | 30000 uur |
| Lichte kleur | Warm wit licht |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben een sterke technische capaciteit met ervaren software- en hardware-ingenieurs en productontwikkelaars.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en naverkoopsteun voor bedrijven die zich bezighouden met groothandel, detailhandel en de ontwikkeling van nieuwe producten.