| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | YH-11151155 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM Custom Vintage Design Indoor LED Desk Lamp met een solide messingconstructie met moderne koperen body styling.Dit elegante leeslampje combineert vintage esthetiek met moderne functionaliteit.
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | AC 85-265V |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Kleurweergave-index | Ra80 |
| Gewicht van het product | 3 kg |
Ideaal voor woonkamers, hotels, huizen en decoratieve binnenverlichting.
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen en sterke technische mogelijkheden.
We zijn een industrie en handelsbedrijf. Welkom om onze fabriek te bezoeken in Fenggang Town, Dongguan City, Guangdong Province, China. Van Shenzhen Bao'an International Airport,Neem de snelweg Shenhai naar Urban Zhigu.We verzorgen een afhaaldienst voor bezoekende klanten.
We verwelkomen bestellingen van monsters om de kwaliteit te testen en te controleren.
Onze technische afdeling heeft 8-10 professionals met sterke R & D-mogelijkheden.
De kwaliteit is onze prioriteit. We voeren uitgebreide kwaliteitscontrolemaatregelen uit tijdens het gehele productieproces, van begin tot eind.
We bieden op maat gemaakte diensten aan fabrieken, groothandelaren, kopers, distributeurs en technische projecten.Onze klant klachtenstation zorgt voor snelle oplossing van service problemen via e-mail of telefoon.
| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | YH-11151155 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$1,004.18-1,585.58 |
Yihao OEM Custom Vintage Design Indoor LED Desk Lamp met een solide messingconstructie met moderne koperen body styling.Dit elegante leeslampje combineert vintage esthetiek met moderne functionaliteit.
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | AC 85-265V |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Kleurweergave-index | Ra80 |
| Gewicht van het product | 3 kg |
Ideaal voor woonkamers, hotels, huizen en decoratieve binnenverlichting.
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen en sterke technische mogelijkheden.
We zijn een industrie en handelsbedrijf. Welkom om onze fabriek te bezoeken in Fenggang Town, Dongguan City, Guangdong Province, China. Van Shenzhen Bao'an International Airport,Neem de snelweg Shenhai naar Urban Zhigu.We verzorgen een afhaaldienst voor bezoekende klanten.
We verwelkomen bestellingen van monsters om de kwaliteit te testen en te controleren.
Onze technische afdeling heeft 8-10 professionals met sterke R & D-mogelijkheden.
De kwaliteit is onze prioriteit. We voeren uitgebreide kwaliteitscontrolemaatregelen uit tijdens het gehele productieproces, van begin tot eind.
We bieden op maat gemaakte diensten aan fabrieken, groothandelaren, kopers, distributeurs en technische projecten.Onze klant klachtenstation zorgt voor snelle oplossing van service problemen via e-mail of telefoon.