| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871843 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| Compatibiliteit van de gloeilamp | E27, E26, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Aanpassing | Ja (DIY) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie | 85 lm/w |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks |
| Lichte kleur | Warm wit licht |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871843 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R$1,057.04-1,585.58 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| Compatibiliteit van de gloeilamp | E27, E26, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Aanpassing | Ja (DIY) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie | 85 lm/w |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuks |
| Lichte kleur | Warm wit licht |
| Verpakking | Schuim + karton |