| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-12811746 |
| Merknaam | YH |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben ervaren software en hardware ingenieurs, productontwikkeling ontwerpers, en een uitstekend marketing team.Met een compleet buitenlands servicenetwerk met logistieke opslagcentra en after-sales-servicenetwerken in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS, bieden we one-stop oplossingen voor OEM en ODM klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12811746 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,100.35-1,375.46 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E26 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-12811746 |
| Merknaam | YH |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben ervaren software en hardware ingenieurs, productontwikkeling ontwerpers, en een uitstekend marketing team.Met een compleet buitenlands servicenetwerk met logistieke opslagcentra en after-sales-servicenetwerken in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS, bieden we one-stop oplossingen voor OEM en ODM klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.