| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871709 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,375.46-2,063.22 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E27, E26, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
| Type | Decoratieve tafellamp |
| Certificering | CE, UL |
| Kenmerken | Flexibel |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871709 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥1,375.46-2,063.22 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E27, E26, E12, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Stroomvoorziening | andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
| Type | Decoratieve tafellamp |
| Certificering | CE, UL |
| Kenmerken | Flexibel |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleur | Aangepaste kleur |