| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E27, E12, E26, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
| Type | Decoratieve tafellamp |
| Verpakking | Schuim + karton |
| MOQ | 1 stuks |
| Kenmerken | Verlichtingsfuncties |
| Certificering | CE, UL |
| Ontwerpdienst | OEM- en ODM-service |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We bieden sterke technische mogelijkheden ondersteund door ervaren ingenieurs en productontwerpers.
Ons uitgebreide dienstverleningsnetwerk omvat logistieke opslag en after-sales service centra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.,Productie-, logistieke en naverkoopsteun voor groothandel-, detailhandel- en productontwikkelingsklanten.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-12871608 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥687.70-1,375.46 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Stoffen |
| Schaduwvorm | Rond |
| De basis van de bol | E27, E12, E26, E14 |
| Lichtbron | LED's |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 85 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 900 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 4 kg |
| Type | Decoratieve tafellamp |
| Verpakking | Schuim + karton |
| MOQ | 1 stuks |
| Kenmerken | Verlichtingsfuncties |
| Certificering | CE, UL |
| Ontwerpdienst | OEM- en ODM-service |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We bieden sterke technische mogelijkheden ondersteund door ervaren ingenieurs en productontwerpers.
Ons uitgebreide dienstverleningsnetwerk omvat logistieke opslag en after-sales service centra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.,Productie-, logistieke en naverkoopsteun voor groothandel-, detailhandel- en productontwikkelingsklanten.