| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $689-781 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $689-781 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich toelegt op het ontwerp, de productie en de handel in verlichtingsproducten.Het bedrijf beschikt over een aantal moderne productielijnen., met een sterke capaciteit; het bedrijf is technisch sterk, met ervaren software- en hardware-ingenieurs, ontwerpers van productontwikkeling;We hebben een uitstekend marketingteam en een relatief compleet buitenlands servicenetwerk (bijvoorbeeld, hebben wij logistieke opslagcentra en after-sales-servicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, USA), op basis waarvan wij een one-stop-oplossingen kunnen leveren (inclusief ontwerp, productie,logistiek, after sales, etc.) voor bedrijven zoals groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.