| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1812 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $699-899 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Productdimensie | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 50 × 50 × 60 cm |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1812 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $699-899 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Productdimensie | 60 L x 22 W x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 50 × 50 × 60 cm |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |