| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YH-7211549 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| De basis van de bol | E12 |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YH-7211549 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| De basis van de bol | E12 |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |