| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | SL 5812BZ-L |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | SL 5812BZ-L |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 120 lm |
| Levensduur | 36000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Productnaam | hanglampjes |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Sleutelwoord | Moderne binnenverlichting |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Certificering | CE UL |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteitWe hebben een sterke technische expertise met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.
Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton,(Verenigde Staten van Amerika) ons in staat stellen om one-stop-oplossingen te bieden voor OEM- en ODM-klantenOnze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!
| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | SL 5812BZ-L |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | SL 5812BZ-L |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 120 lm |
| Levensduur | 36000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Productnaam | hanglampjes |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Sleutelwoord | Moderne binnenverlichting |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Certificering | CE UL |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteitWe hebben een sterke technische expertise met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.
Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton,(Verenigde Staten van Amerika) ons in staat stellen om one-stop-oplossingen te bieden voor OEM- en ODM-klantenOnze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!