| Modelnummer: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | TOB 5455AI/EBO-L |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 120 lm |
| Levensduur | 36000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | Gewoon/anders |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over meerdere moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben een sterke technische capaciteit met ervaren software- en hardware-ingenieurs en productontwikkelaars.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek, naverkoopondersteuning voor bedrijven die betrokken zijn bij de groothandel, de detailhandel en de ontwikkeling van nieuwe producten.
| Modelnummer: | TOB 5455AI/EBO-L |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Andere |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | TOB 5455AI/EBO-L |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 120 lm |
| Levensduur | 36000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | Gewoon/anders |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over meerdere moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
We hebben een sterke technische capaciteit met ervaren software- en hardware-ingenieurs en productontwikkelaars.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) kunnen we one-stop-oplossingen bieden voor OEM- en ODM-klanten.
Onze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek, naverkoopondersteuning voor bedrijven die betrokken zijn bij de groothandel, de detailhandel en de ontwikkeling van nieuwe producten.