| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,899.88-1,999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Oval, rond |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | 18 DIA x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 50 x 50 x 60 cm |
| PC's/Ctn | 0.4 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2307 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,899.88-1,999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Oval, rond |
| Vermogenmerk | Andere |
| Productdimensie | 18 DIA x 60 OAH |
| Verpakkingsdimensie | 50 x 50 x 60 cm |
| PC's/Ctn | 0.4 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 60 |
| Levensduur | 50000 uur |
| Straalhoek | 360° |