| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-799 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Glas |
| Garantie | 1 jaar |
| Inlaatspanning | AC 220V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 6 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Lichaamskleur | Goud, zwart |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Levensduur | 50000 uur |
| Productsoort | hanglampjes |
| Gebruik | Hotel, huis, binnenverlichting |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Certificering | CE, UL |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-799 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Glas |
| Garantie | 1 jaar |
| Inlaatspanning | AC 220V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 6 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Lichaamskleur | Goud, zwart |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Levensduur | 50000 uur |
| Productsoort | hanglampjes |
| Gebruik | Hotel, huis, binnenverlichting |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Certificering | CE, UL |