| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Plafond gemonteerd |
| Vormopties | Oval, rond |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Aanpassing | - Nee, niet echt. |
| Lampgrootte | Grote |
| Afmetingen van het product | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Afmetingen van de verpakking | 50 × 50 × 60 cm |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Schaduwvorm | Oval |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1651 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Rp 13.693.294-17.120.902 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Plafond gemonteerd |
| Vormopties | Oval, rond |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Aanpassing | - Nee, niet echt. |
| Lampgrootte | Grote |
| Afmetingen van het product | 60 W x 11,5 D x 72 OAH |
| Afmetingen van de verpakking | 50 × 50 × 60 cm |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Schaduwvorm | Oval |