| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2222 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50000 uur |
| Afmetingen van het product | 60W x 16D x 60 OAH |
| Certificering | CE, UL |
Yihao Lightingis een uitgebreide buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We behouden een sterke productiecapaciteit en technische expertise..
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor groothandel, detailhandel en OEM / ODM-klanten wereldwijd.
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 2222 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Rp 5.124.274-10.265.686 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 5 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 60 Ra |
| Levensduur | 50000 uur |
| Afmetingen van het product | 60W x 16D x 60 OAH |
| Certificering | CE, UL |
Yihao Lightingis een uitgebreide buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We behouden een sterke productiecapaciteit en technische expertise..
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor groothandel, detailhandel en OEM / ODM-klanten wereldwijd.