| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €423.36-508.20 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | andere |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | andere |
| Gewicht van het product | 7 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| De basis van de bol | E14 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 1000 uur |
| Lichtoplossingen | Ontwerp van projectverlichting |
| Afmetingen van de verpakking | 115*115*90 cm |
| Vermogenmerk | Huisgemaakt |
| Schaduwvorm | Rond |
| Productvorm | Lang |
| Productnaam | hanglampjes |
| Verpakking | Schuim+karton+houten frame |
| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | YH-7211128 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | €423.36-508.20 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | andere |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | andere |
| Gewicht van het product | 7 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| De basis van de bol | E14 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 1000 uur |
| Lichtoplossingen | Ontwerp van projectverlichting |
| Afmetingen van de verpakking | 115*115*90 cm |
| Vermogenmerk | Huisgemaakt |
| Schaduwvorm | Rond |
| Productvorm | Lang |
| Productnaam | hanglampjes |
| Verpakking | Schuim+karton+houten frame |