| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-7171723 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999-1,199 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-7171723 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Goud |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-7171723 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999-1,199 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-7171723 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Goud |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Levensduur | 30000 uur |