| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1001 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R 10 225,63-11 879,49 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-1001 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | D91cm |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1001 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | R 10 225,63-11 879,49 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-1001 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | D91cm |