| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1010 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,467-1,669 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | Yihaowo-1010 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1010 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,467-1,669 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Modelnummer | Yihaowo-1010 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
| Garantie | 3 jaar |