| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1009 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,065-1,256 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Vorm | Onregelmatig |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Gebruik | Verlichting voor huis, hotel, restaurant |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Interieur decoratie Moderne lamp |
| Toepassing | Woonkamer |
| Grootte | Verzoek van de klant |
Yihao Lightingis een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We hebben een sterke technische capaciteit, ondersteund door ervaren ingenieurs en productontwikkelaars..
Ons uitgebreide dienstverleningsnetwerk omvat logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.We bieden complete one-stop-oplossingen met betrekking tot ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.
Onze missie: "Verlicht uw wereld, verlicht ons huis!"
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | yihaowo-1009 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,065-1,256 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Vorm | Onregelmatig |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Gebruik | Verlichting voor huis, hotel, restaurant |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Interieur decoratie Moderne lamp |
| Toepassing | Woonkamer |
| Grootte | Verzoek van de klant |
Yihao Lightingis een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.We hebben een sterke technische capaciteit, ondersteund door ervaren ingenieurs en productontwikkelaars..
Ons uitgebreide dienstverleningsnetwerk omvat logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.We bieden complete one-stop-oplossingen met betrekking tot ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.
Onze missie: "Verlicht uw wereld, verlicht ons huis!"