| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,590-1,890 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-1008 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Wit |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Kenmerken | Puur handgemaakt |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 4800 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| PC's/karton | 1 |
| Schaduwvorm | Rond |
| Vorm | Onregelmatig |
| Stijl | Amerikaanse stijl |
| Hoofdmateriaal | Messing + kristal |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Gebruik | Verlichting van het huis |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Slaapkamer, woonkamer, binnen |
| Vervaardiging | kantoor, huis, werkplaats, supermarkt, huis |
| Grootte | Verzoek van de klant |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,590-1,890 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | Yihaowo-1008 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | 360° |
| Lichaamskleur | Wit |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Kenmerken | Puur handgemaakt |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Lamp Lichtstroom | 4800 lm |
| Lampgroottes | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| PC's/karton | 1 |
| Schaduwvorm | Rond |
| Vorm | Onregelmatig |
| Stijl | Amerikaanse stijl |
| Hoofdmateriaal | Messing + kristal |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Gebruik | Verlichting van het huis |
| Type | Hedendaagse klassiekers |
| Voor: | Slaapkamer, woonkamer, binnen |
| Vervaardiging | kantoor, huis, werkplaats, supermarkt, huis |
| Grootte | Verzoek van de klant |