| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | Yihaowo-00566 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $899-999 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Inlaatspanning | 110-240 V |
| Lichtbron | Energiebesparende LED |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| Modelnummer | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Merknaam | Yihaowo |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Toepassing | Woonkamer, slaapkamer, eetkamer |
| Lichaamskleur | Goud |
| De basis van de bol | G9 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Aanpassing | - Nee, niet echt. |
| Lichtstroom | 480 lm |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | W100×H60cm |
| Verpakkingsdimensie | 65 × 65 × 30 cm |
| Schaduwvorm | Schotel |
| Algemene vorm | Rond |
| Opties voor lampen | 45w/60w/75w/90w |
| OEM & ODM | - Ja, dat klopt. |
| Stijl | Moderne decoratie |
| Certificering | CE/ROHS |
| Verpakking | Schuim + karton |
Yihao Lighting is een buitenlandse handelsonderneming die zich inzet voor het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
Wij handhaven een sterke technische kracht met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) stelt ons in staat om one-stop-oplossingen te bieden voor bedrijven, waaronder groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!
| Merknaam: | Yihaowo |
| Modelnummer: | Yihaowo-00566 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $899-999 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Inlaatspanning | 110-240 V |
| Lichtbron | Energiebesparende LED |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| Modelnummer | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Merknaam | Yihaowo |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Toepassing | Woonkamer, slaapkamer, eetkamer |
| Lichaamskleur | Goud |
| De basis van de bol | G9 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Aanpassing | - Nee, niet echt. |
| Lichtstroom | 480 lm |
| Lampgrootte | Midden |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | W100×H60cm |
| Verpakkingsdimensie | 65 × 65 × 30 cm |
| Schaduwvorm | Schotel |
| Algemene vorm | Rond |
| Opties voor lampen | 45w/60w/75w/90w |
| OEM & ODM | - Ja, dat klopt. |
| Stijl | Moderne decoratie |
| Certificering | CE/ROHS |
| Verpakking | Schuim + karton |
Yihao Lighting is een buitenlandse handelsonderneming die zich inzet voor het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteit.
Wij handhaven een sterke technische kracht met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf), Duitsland en Pleasanton, V.S.A.) stelt ons in staat om one-stop-oplossingen te bieden voor bedrijven, waaronder groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling gericht op OEM- en ODM-klanten.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!