| Modelnummer: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichaamskleur | Goud |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Schaduwvorm | Rond |
| Lichtbron | LED's |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| Toepassing | Ministerie van binnenlandse zaken |
| Modelnummer | YH-7211550 |
| Garantie | 5 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons team bestaat uit ervaren software/hardware ingenieurs en productontwikkelaars,Ondersteund door een uitstekend marketingteam en een uitgebreid buitenlands servicenetwerk met logistieke opslag en aftersalescentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.
| Modelnummer: | YH-7211550 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Lichaamskleur | Goud |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Schaduwvorm | Rond |
| Lichtbron | LED's |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| De basis van de bol | E12 |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Installatie | Geplaatst |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Verpakkingsdimensie | 115 × 115 × 95 cm |
| Toepassing | Ministerie van binnenlandse zaken |
| Modelnummer | YH-7211550 |
| Garantie | 5 jaar |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
Yihao Lighting is een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons team bestaat uit ervaren software/hardware ingenieurs en productontwikkelaars,Ondersteund door een uitstekend marketingteam en een uitgebreid buitenlands servicenetwerk met logistieke opslag en aftersalescentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en naverkoopdiensten voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.