| Merknaam: | YH-7211447 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Rond |
| Lichaamskleur | Goud |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| De basis van de bol | E12 |
| Merknaam: | YH-7211447 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $98.99-999.99 |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 5 jaar |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 25 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Kenmerken | Verstelbare hoogte |
| Installatie | Geplaatst |
| Vorm | Rond |
| Lichaamskleur | Goud |
| Toepassing | Woonkamer |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Levensduur | 30,000 uur |
| De basis van de bol | E12 |