| Merknaam: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $399-499 |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | andere |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | andere |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 6.5 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Vorm | Oval |
| Lampgroottes | Midden |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 3000 uur |
| De basis van de bol | E12 |
| Logo/patroon | Laserprinten |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteitWe onderhouden een sterke technische kracht met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.
Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton,(Verenigde Staten van Amerika) ons in staat stellen om one-stop-oplossingen te bieden voor OEM- en ODM-klantenOnze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!
| Merknaam: | Yihaowo |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $399-499 |
| Materiaal van het lichaam | Gristal |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | andere |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | andere |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Gewicht van het product | 6.5 kg |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Vorm | Oval |
| Lampgroottes | Midden |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 3000 uur |
| De basis van de bol | E12 |
| Logo/patroon | Laserprinten |
Yihao Lightingis een buitenlandse handelsonderneming die zich bezighoudt met het ontwerpen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.het bedrijf beschikt over moderne productielijnen met een sterke productiecapaciteitWe onderhouden een sterke technische kracht met ervaren software en hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.
Ons uitstekende marketingteam en uitgebreid overzees servicenetwerk (inclusief logistieke opslagcentra en naverkoopservicecentra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton,(Verenigde Staten van Amerika) ons in staat stellen om one-stop-oplossingen te bieden voor OEM- en ODM-klantenOnze diensten omvatten ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling bedrijven.
Verlicht je wereld, verlicht ons huis!