| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | - Ja, ik weet het. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥4,137.90-5,517.22 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Steen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Hoofdmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificering | CE UL |
| Ontwerpdienst | OEM- en ODM-service |
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | - Ja, ik weet het. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥4,137.90-5,517.22 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Steen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Hoofdmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Certificering | CE UL |
| Ontwerpdienst | OEM- en ODM-service |