| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YM-1191423 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 14 kg |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | Doe het zelf |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/W |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Kleurenopties | Aanpasbare kleuren beschikbaar |
| Merknaam: | Yihao |
| Modelnummer: | YM-1191423 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥3,448.24-4,137.90 |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 14 kg |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | Doe het zelf |
| Lamp Lichtstroom | 95 lm/W |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Kleurenopties | Aanpasbare kleuren beschikbaar |