| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | De Commissie heeft haar goedkeuring gehecht aan het voorstel van de Commissie. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $594-669 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Vervaardiging uit ijzer |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | ym-13825630 |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | Gewoon |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Lampgroottes | Kleine |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Type | Verlichting voor binnenruimtes |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | De Commissie heeft haar goedkeuring gehecht aan het voorstel van de Commissie. |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $594-669 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | Vervaardiging uit ijzer |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | ym-13825630 |
| Toepassing | Woonkamer |
| Straalhoek | Gewoon |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Lamp Lichtstroom | 95lm/w |
| Lampgroottes | Kleine |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Type | Verlichting voor binnenruimtes |
| Verpakking | Schuim + karton |