| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999.99-1,199.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | YM-11301720 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | Ja (DIY beschikbaar) |
| Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Afmetingen van de verpakking | 120 × 120 × 85 cm |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Hoofdmateriaal | Koperkristal |
| Toepassingen | Huis, Hotel, Villa, Senior Clubs |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Kleurenopties | Aanpasbare kleuren beschikbaar |
| Certificeringen | CE, UL |
Yihao Lightingis een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerp, de productie en de handel van premium verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons ervaren team van ingenieurs en productontwerpers zorgt voor continue innovatie en kwaliteit.We ondersteunen uitgebreide diensten in het buitenland met logistieke opslag en after-sales centra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.
| Merknaam: | yihao |
| Modelnummer: | ym-11301720 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $999.99-1,199.99 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Aanpassing beschikbaar |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | 110-260V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Modelnummer | YM-11301720 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Aanpassing | Ja (DIY beschikbaar) |
| Lichtstroom | 95lm/w |
| Levensduur | 50000 uur |
| Lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Afmetingen van de verpakking | 120 × 120 × 85 cm |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Hoofdmateriaal | Koperkristal |
| Toepassingen | Huis, Hotel, Villa, Senior Clubs |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Kleurenopties | Aanpasbare kleuren beschikbaar |
| Certificeringen | CE, UL |
Yihao Lightingis een professionele buitenlandse handelsonderneming gespecialiseerd in het ontwerp, de productie en de handel van premium verlichtingsproducten.000 vierkante meter productiefaciliteit met moderne productielijnen, behouden we een sterke productiecapaciteit en technische expertise.
Ons ervaren team van ingenieurs en productontwerpers zorgt voor continue innovatie en kwaliteit.We ondersteunen uitgebreide diensten in het buitenland met logistieke opslag en after-sales centra in Düsseldorf, Duitsland en Pleasanton, VS.
We bieden complete one-stop-oplossingen, waaronder ontwerp, productie, logistiek en after-sales ondersteuning voor OEM- en ODM-klanten in de groothandel, detailhandel en nieuwe productontwikkeling.