| Merknaam: | YIHOAWO |
| Modelnummer: | jh3221559 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.98 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Straalhoek | 180° |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Lamp Lichtstroom | 1935 |
| Levensduur | 30000 uur |
| Merknaam: | YIHOAWO |
| Modelnummer: | jh3221559 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99.99-399.98 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 30 kg |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Straalhoek | 180° |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 90 |
| Lamp Lichtstroom | 1935 |
| Levensduur | 30000 uur |