| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-499 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 3 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Lampgroottes | Kleine |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Kleurenopties | Aangepaste kleur |
| OEM/ODM | Ja - We leveren OEM ODM |
| Verpakking | Schuim + karton + houten frame |
| Gebruik | Hotel Home Interieur decoratieve verlichting |
| Ontwerp | Op maat gemaakte ontwerpen |
| LED-lichtbron | LED-glaslicht |
| Certificering | CE UL |
| Merknaam: | Yihao |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-499 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 3 kg |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Ondersteuning Dimmer | - Nee, niet echt. |
| Lichaamskleur | Goud |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Installatie | Geplaatst |
| Lampgroottes | Kleine |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stijl | Moderne eenvoudige luxe |
| Kleurenopties | Aangepaste kleur |
| OEM/ODM | Ja - We leveren OEM ODM |
| Verpakking | Schuim + karton + houten frame |
| Gebruik | Hotel Home Interieur decoratieve verlichting |
| Ontwerp | Op maat gemaakte ontwerpen |
| LED-lichtbron | LED-glaslicht |
| Certificering | CE UL |