| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3181609 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E27 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Toepassing | Woonkamer, badkamer, slaapkamer, gang |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd, aan de muur gemonteerd |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE-EMC LVD ROHS |
| Kleurweergave-index | 70 Ra |
| Modelnummer | YH-3181609 |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | YH-3181609 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥620.63-1,655.12 |
| Kleurtemperatuur | 2700K (zacht, warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E27 |
| Lichtbron | gloeilampen of LED-lampen |
| Schaduwmateriaal | Glas |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Toepassing | Woonkamer, badkamer, slaapkamer, gang |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Inlaatspanning | 110-120V |
| Installatie | Op het oppervlak gemonteerd, aan de muur gemonteerd |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Gewicht van het product | 8 kg |
| Ondersteuning van dimmer | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE-EMC LVD ROHS |
| Kleurweergave-index | 70 Ra |
| Modelnummer | YH-3181609 |