| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-159 |
| Kleurtemperatuur | 3000K (warm wit) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index | Ra 60 |
| Levensduur | 50000 uur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | K9 Crystal |
| Schaduwvorm | Oval |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Afmetingen van het product | 5.5W x 4.15D x 5.5H |
| Merknaam: | YH |
| Modelnummer: | 1826 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $99-159 |
| Kleurtemperatuur | 3000K (warm wit) |
| Inlaatspanning | AC 85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| De basis van de bol | GU10 |
| Kleurweergave-index | Ra 60 |
| Levensduur | 50000 uur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | K9 Crystal |
| Schaduwvorm | Oval |
| Lichaamskleuren | Zwart, goud, ander |
| Gewicht van het product | 2 kg |
| Afmetingen van het product | 5.5W x 4.15D x 5.5H |