| Modelnummer: | YH-7211653 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,099-1,199 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht warm wit), 5000K (daglicht), 4100K (neutraal wit), 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Toepassing | Slaapkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-7211653 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 60 lm/w |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 50 × 50 × 60 cm |
| PC's/karton | 1 |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | LED-wandlicht binnen |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Ontwerp | OEM- en ODM-service |
| Modelnummer: | YH-7211653 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1,099-1,199 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 2700K (zacht warm wit), 5000K (daglicht), 4100K (neutraal wit), 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E26, E27, E12, E14, G13 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Ontwerp van verlichting en circuits |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Toepassing | Slaapkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YH-7211653 |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 60 lm/w |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 50 × 50 × 60 cm |
| PC's/karton | 1 |
| Gewicht van het product | 12 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Productnaam | LED-wandlicht binnen |
| Verpakking | Schuim + karton |
| Ontwerp | OEM- en ODM-service |