| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0016 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $110-120 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | Linnen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0016 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 50*45*45 cm |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0016 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $110-120 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | Linnen |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0016 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Verpakkingsdimensie | 50*45*45 cm |