| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0023 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $228.90-245.60 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0023 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| PC's per doos | 1 |
| Productdimensie | 49 × 19 × 10 cm |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE RoHS |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0023 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $228.90-245.60 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0023 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index | 80 Ra |
| Ondersteuning voor doe-het-zelf | - Ja, dat klopt. |
| Gratis monster | - Nee, niet echt. |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| PC's per doos | 1 |
| Productdimensie | 49 × 19 × 10 cm |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Schaduwkleur | Wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE RoHS |