| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0027 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥593.80-748.98 |
| Modelnummer | YIHAOWO-0027 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Ontwerpstijl | Moderne Amerikaanse stijl |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal en kleur | Messing, wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Installatie | Op de oppervlakte gemonteerde muur |
| Toepassing | Woonkamer, slaapkamer, hotel |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Lichtstroom | 110 lm |
| Lichtefficiëntie | 30 lm/w |
| Kleurweergave-index | Ra 80 |
| Levensduur | 30000 uur |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Productdimensie | 13 × 34 × 27 cm |
| Gewicht van het product | 15 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE, RoHS |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0027 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥593.80-748.98 |
| Modelnummer | YIHAOWO-0027 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Ontwerpstijl | Moderne Amerikaanse stijl |
| Materiaal van de lampkarosserie | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal en kleur | Messing, wit |
| Schaduwvorm | Rond |
| Installatie | Op de oppervlakte gemonteerde muur |
| Toepassing | Woonkamer, slaapkamer, hotel |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Lichtstroom | 110 lm |
| Lichtefficiëntie | 30 lm/w |
| Kleurweergave-index | Ra 80 |
| Levensduur | 30000 uur |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Productdimensie | 13 × 34 × 27 cm |
| Gewicht van het product | 15 kg |
| Garantie | 3 jaar |
| Certificering | CE, RoHS |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |