| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0033 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Elegante verlichting voor de woonkamer met professionele kwaliteit en uitgebreide service.
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Installatie | Geplaatst |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lamp Lichtstroom | 4800 lm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd. is een professionele fabrikant die zich inzet voor het ontwerpen, onderzoeken en ontwikkelen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.ISO 14001, en ISO 45001-certificeringen, behouden we een sterke productiecapaciteit van 300.000-400.000 sets.
Ons professionele technische team bestaat uit software/hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.gemeenteraad, huisversieringen en buitentoepassingen.
Een compleet ontwerpteam in staat om nauwkeurige tekeningen te maken en samen te werken aan nieuw productontwerp en structurele optimalisatie.
Strikte selectie van grondstoffen om absolute kwaliteitsborging voor alle producten te garanderen.
Geschoolde lastechnici lassen elk product handmatig om te zorgen voor betrouwbare interfaces en structurele integriteit.
Meerdere polijstprocessen volgens de kleurvereisten zorgen voor kleurnauwkeurigheid en verbeterde corrosiebestendigheid voor een langere levensduur van het product.
Precieze verf volgens de kleurenpaletten van de klant met een grondige kleurvergelijking om kleurverschillen te elimineren voordat de volgende productiefasen worden gevolgd.
Handmatige montage door ervaren meesters na uitgebreide aanpassing en voorbereiding van de toebehoren.
Een speciaal kwaliteitsinspectiepersoneel zorgt ervoor dat de producten voldoen aan de leveringsnormen vóór de inspectie door de klant.
Professionele verpakking met houten frame ondersteuning indien nodig.
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0033 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥2,062.78-2,195.88 |
Elegante verlichting voor de woonkamer met professionele kwaliteit en uitgebreide service.
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Garantie | 3 jaar |
| Ondersteuning Dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Installatie | Geplaatst |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | China, Guangdong |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Toepassing | Woonkamer |
| Lamp Lichtstroom | 4800 lm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| De basis van de bol | E12 |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd. is een professionele fabrikant die zich inzet voor het ontwerpen, onderzoeken en ontwikkelen, produceren en verhandelen van verlichtingsproducten.ISO 14001, en ISO 45001-certificeringen, behouden we een sterke productiecapaciteit van 300.000-400.000 sets.
Ons professionele technische team bestaat uit software/hardware ingenieurs en productontwikkeling ontwerpers.gemeenteraad, huisversieringen en buitentoepassingen.
Een compleet ontwerpteam in staat om nauwkeurige tekeningen te maken en samen te werken aan nieuw productontwerp en structurele optimalisatie.
Strikte selectie van grondstoffen om absolute kwaliteitsborging voor alle producten te garanderen.
Geschoolde lastechnici lassen elk product handmatig om te zorgen voor betrouwbare interfaces en structurele integriteit.
Meerdere polijstprocessen volgens de kleurvereisten zorgen voor kleurnauwkeurigheid en verbeterde corrosiebestendigheid voor een langere levensduur van het product.
Precieze verf volgens de kleurenpaletten van de klant met een grondige kleurvergelijking om kleurverschillen te elimineren voordat de volgende productiefasen worden gevolgd.
Handmatige montage door ervaren meesters na uitgebreide aanpassing en voorbereiding van de toebehoren.
Een speciaal kwaliteitsinspectiepersoneel zorgt ervoor dat de producten voldoen aan de leveringsnormen vóór de inspectie door de klant.
Professionele verpakking met houten frame ondersteuning indien nodig.