| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0029 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥981.39-1,136.56 |
Minimalistische ontwerper wandlamp voor binnenshuisgebruik in woonkamers, slaapkamers en andere woonruimtes.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Typ van installatie | Aan de muur gemonteerd |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd. is een professionele fabrikant gespecialiseerd in het ontwerp, onderzoek en ontwikkeling, productie en handel van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productieruimte, heeft het bedrijf ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 certificeringen.
Ons complete engineering design team maakt nauwkeurige tekeningen en werkt samen met klanten aan nieuw productontwerp en structurele optimalisatie.
We beginnen met een zorgvuldige selectie van de grondstoffen om een absolute kwaliteitsborging voor alle producten te garanderen.
Geschoolde lastechnici lassen elk product handmatig om een betrouwbare verbinding te garanderen.
Producten ondergaan meerdere polijstfasen volgens de kleurvereisten, waardoor de kleurnauwkeurigheid en de verbeterde corrosiebestendigheid voor een langere duurzaamheid worden gewaarborgd.
Onze verfmeesters volgen de kleurenpaletten van de klant nauwkeurig, met grondige kleurvergelijking voordat ze verder gaan om nul kleurverschil te garanderen.
Na het verven worden alle lamptoebehoren door ervaren montage-meesters met de hand gemonteerd.
Gediploneerd personeel voert grondige kwaliteitsinspecties uit om ervoor te zorgen dat de producten voldoen aan de leveringsnormen, gevolgd door een kennisgeving van de inspectie van de klant.
Na goedkeuring van de klant worden de producten zorgvuldig verpakt met houten frame ondersteuning indien nodig.
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0029 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | CN¥981.39-1,136.56 |
Minimalistische ontwerper wandlamp voor binnenshuisgebruik in woonkamers, slaapkamers en andere woonruimtes.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Schaduwmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Ondersteuning van dimmer | - Ja, dat klopt. |
| Lichtbron | LED's |
| Gewicht van het product | 20 kg |
| Inlaatspanning | 110 V |
| Typ van installatie | Aan de muur gemonteerd |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Levensduur | 30,000 uur |
| Straalhoek | 360° |
| Garantie | 3 jaar |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
Dongguan Yihao Lighting Co., Ltd. is een professionele fabrikant gespecialiseerd in het ontwerp, onderzoek en ontwikkeling, productie en handel van verlichtingsproducten.000 vierkante meter productieruimte, heeft het bedrijf ISO 9001, ISO 14001 en ISO 45001 certificeringen.
Ons complete engineering design team maakt nauwkeurige tekeningen en werkt samen met klanten aan nieuw productontwerp en structurele optimalisatie.
We beginnen met een zorgvuldige selectie van de grondstoffen om een absolute kwaliteitsborging voor alle producten te garanderen.
Geschoolde lastechnici lassen elk product handmatig om een betrouwbare verbinding te garanderen.
Producten ondergaan meerdere polijstfasen volgens de kleurvereisten, waardoor de kleurnauwkeurigheid en de verbeterde corrosiebestendigheid voor een langere duurzaamheid worden gewaarborgd.
Onze verfmeesters volgen de kleurenpaletten van de klant nauwkeurig, met grondige kleurvergelijking voordat ze verder gaan om nul kleurverschil te garanderen.
Na het verven worden alle lamptoebehoren door ervaren montage-meesters met de hand gemonteerd.
Gediploneerd personeel voert grondige kwaliteitsinspecties uit om ervoor te zorgen dat de producten voldoen aan de leveringsnormen, gevolgd door een kennisgeving van de inspectie van de klant.
Na goedkeuring van de klant worden de producten zorgvuldig verpakt met houten frame ondersteuning indien nodig.