| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $149.30-165.50 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | Gristal |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0034 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | 15*15*15 |
| Gewicht van het product | 15 kg |
| Certificering | CE RoHS |
| Merknaam: | YIHAOWO |
| Modelnummer: | YIHAOWO-0034 |
| MOQ: | 2 |
| Prijs: | $149.30-165.50 |
| Kleurtemperatuur | 3500K (warm wit) |
| Controlemodus | Schakelaarbesturing |
| Materiaal van de lampkarosserie | Gristal |
| De basis van de bol | E12 |
| Lichtbron | LED's |
| Service voor lichtoplossingen | Lichttekening en ontwerp, verlichting en circuitontwerp |
| Schaduwmateriaal | Gristal |
| Toepassing | Woonkamer |
| Ontwerpstijl | Moderne |
| Modelnummer | YIHAOWO-0034 |
| Merknaam | Ik ben hier. |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80 |
| Doe het zelf | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | AC 110V (± 10%) |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Tipe van de post | Wandlampen |
| Lichtefficiëntie van de lamp | 30 lm/w |
| Lamp Lichtstroom | 110 lm |
| Levensduur | 30000 uur |
| Productdimensie | 15*15*15 |
| Gewicht van het product | 15 kg |
| Certificering | CE RoHS |